SOLTI - системний інтегратор комплексних IT-рішень.

Послуги з ІТ аудиту, проектування та побудови IT-інфраструктури «під ключ», підтримки і супроводу інформаційних систем будь-якого рівня складності, поставка спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення.
Проектування, монтаж, налагодження та обслуговування корпоративної IT-інфраструктури: СКС, Wi-Fi, СКУД, IP-телефонія, конференцсвязь, відеоспостереження, інформаційна безпека.
Виробництво комп'ютерів, серверів, СГД і промислових комп'ютерних станцій.
Фахівці SOLTI мають 20-ти річний досвід створення та впровадження комплексних ІТ-проектів побудови і модернізації інформаційно-технічної інфраструктури з використанням інноваційних технологій і передового обладнання.
Основні напрямки діяльності SOLTI:
1) Аудит ІТ, проектування, роботи по створенню:
- серверних рішень (ЦОД)
- Інженерних систем
- Структурованих кабельних мереж (СКС)
- Гарантоване і безперебійного електроживлення
2) Сучасні системи зв'язку:
- IP-телефонія
- Безшовний Wi-Fi
3) Системи безпеки та управління:
- Відеоспостереження
- Охоронна сигналізація
- Контроль і управління доступом (СКУД)
- Системи інформаційної безпеки (DLP)
4) Технічне обслуговування та підтримка - IT Аутсорсинг
5) Централізоване управління IT інфраструктурою і проектами

Address:
Khmel'nyts'ka Oblast', Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 84
Телефони: 
0637658400
E-mail: 
pr@solti.com.ua
  • Tags:

  • IT

Organisations and companies catalog of Kamyanets'-Podil's'kyi

http://catalog.kp.km.ua

SOLTI - системний інтегратор комплексних IT-рішень.

http://catalog.kp.km.ua/en/node/1110

Latest Press Releases

Технічний аудит ІТ інфраструктури підприємства - запорука успішності вашого бізнесу

Кожен успішний керівник виробничої або комерційної компанії, незалежно від масштабів, хоче з максимальною ефективністю задіяти всі ресурси підприємства, усунути недоліки в роботі у відділах і протікають процеси управління. Solution Architecture консалтинг - одне з важливих напрямків IT-консалтингу, що представляє собою комплекс заходів, спрямованих на обстеження та інвентаризацію основних компонентів систем безпеки та інформаційних технологій.

All Press Releases [1]

Mon, 07/06/2021 - 17:15 — Solti
QR Codes storing addresses and URLs may appear in magazines, on signs, buses, business cards, or on just about any object that users might need information about. Users with a camera phone equipped with the correct reader application can scan the image of the QR Code to display text, contact information, connect to a wireless network, or open a web page in the phone's browser. This act of linking from physical world objects is known as a hardlink or physical world hyperlinks.

Latest Comments

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми

Сайт просто жахливий, краще не мати ніякого ніж таке!