Західноєвропейський консорціум став власником 99,9993 % акцій СК «ПРОВІДНА»

Західноєвропейський консорціум став власником 99,9993 % акцій СК «ПРОВІДНА»

Минулого тижня завершилася операція купівлі-продажу акцій СК «ПРОВІДНА»: за підсумками проведеної операції INTERNATIONAL INSURANCE CONSORTIUM B. V. (Нідерланди), який на момент угоди вже володів 9,9992 % акцій, викупив у ТОВ "Росгосстрах" всі акції, що належали йому, і став власником 99,9993 % акцій ПРОВІДНОЇ.
Західноєвропейський акціонер оцінює СК «ПРОВІДНА» як одну з найбільш сильних — технологічно і організаційно – компаній українського ринку страхування.
За підсумками I півріччя 2015 року страхова компанія «ПРОВІДНА» збільшила обсяг страхових премій порівняно з аналогічним періодом минулого року на 32,2 %. Це результат також і активної участі нових акціонерів в управлінні Компанією, впровадження нових стандартів обслуговування клієнтів, зростання довіри до бренду серед населення.
Нагадуємо, що процес придбання Компанії новими західноєвропейськими інвесторами розпочався ще в 2014 році.
У грудні 2014 року акціонери СК «ПРОВІДНА» на своїх зборах прийняли рішення про збільшення статутного капіталу Компанії за рахунок грошових коштів, внесених консорціумом західноєвропейських інвесторів. По завершенні додаткової емісії новим акціонером СК «ПРОВІДНА» став INTERNATIONAL INSURANCE CONSORTIUM B. V. У серпні 2015 року Антимонопольний комітет України дав дозвіл INTERNATIONAL INSURANCE CONSORTIUM B. V. на концентрацію, надавши йому можливість викупу ще 90 % акцій Компанії.

details [ 1 files ] Mon, 09/11/2015 - 22:58 — Василий Ильчик

Latest Comments

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми

Сайт просто жахливий, краще не мати ніякого ніж таке!