Частное Предприятие " ПАКТ "

О компании Руководитель: Кшановская Елена Петровна. Частное Предприятие ПАКТ было основано в 1994 году Количество сотрудников: более 200 людей квалифицированных специалистов которые много лет работают на предприятие " ПАКТ " Кабель и провод - производительность и продажа · Силовий кабель · Комунікаційний кабель · Провід · Дріт

 

Директор   Кшановська Олена Петрівна
Приватне підприємство "ПАКТ" засновано у 1994 р. Його очолює Кшановська Олена Петрівна У 1994 р. на підприємстві працювало три робітники на орендованих виробничих площах, нині - більше 200 осіб, а виробничі площі складають понад 10000 кв. м.
ПП "ПАКТ" € одним із провідних підприємств України з виробництва кабельно-провідникової продукції.

На підприємстві працюють високо­кваліфіковані фахівці різних спеціаль­ностей.
Застосовуючи новітні технології і маючи сучасне обладнання, приват­не підприємство "ПАКТ" постійно но- збільшує  обсяги виробництва та асор­тимент продукції. За чотири роки, з 2003 р. до 2007 р., обсяг продукції збільшено більш ніж у сім разів.
Наразі ПП "ПАКТ" випускає сотні кілометрів різно­манітної кабельно-провідникової продукції, що складається з понад 1000 типорозмірів кабелів та проводів, для різних галузей економіки.
Но підприємстві протягом 2007-2008 рр. проводиться модернізація виробництва відповідно до нових досягнень у технології виробництва кобельно-провідникової продук­ції, що дасть змогу збільшити обсяги випуску продукції в порівнянні з 2006 р. в два рази.

 

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, пр. Грушевського, 43
Сайт: 
Телефони: 
038-49-514-98
Е-mail: 
pact@ukrpost.net

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Частное Предприятие " ПАКТ "

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/chastnoie-priedpriiatiie-pakt

Останні прес-релізи

Частное Предприятие " ПАКТ "

  О компании Руководитель: Кшановская Елена Петровна. Частное Предприятие ПАКТ было основано в 1994 году Количество сотрудников: более 200 людей квалифицированных специалистов которые много лет работают на предприятие " ПАКТ " Кабель и провод - производительность и продажа · Силовий кабель · Комунікаційний кабель · Провід · Дріт

Всі прес-релізи [1]

Чт, 29/03/2012 - 10:02 — ppakt
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Сайт просто жахливий, краще не мати ніякого ніж таке!

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми