SOLTI - системний інтегратор комплексних IT-рішень.

Послуги з ІТ аудиту, проектування та побудови IT-інфраструктури «під ключ», підтримки і супроводу інформаційних систем будь-якого рівня складності, поставка спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення.
Проектування, монтаж, налагодження та обслуговування корпоративної IT-інфраструктури: СКС, Wi-Fi, СКУД, IP-телефонія, конференцсвязь, відеоспостереження, інформаційна безпека.
Виробництво комп'ютерів, серверів, СГД і промислових комп'ютерних станцій.
Фахівці SOLTI мають 20-ти річний досвід створення та впровадження комплексних ІТ-проектів побудови і модернізації інформаційно-технічної інфраструктури з використанням інноваційних технологій і передового обладнання.
Основні напрямки діяльності SOLTI:
1) Аудит ІТ, проектування, роботи по створенню:
- серверних рішень (ЦОД)
- Інженерних систем
- Структурованих кабельних мереж (СКС)
- Гарантоване і безперебійного електроживлення
2) Сучасні системи зв'язку:
- IP-телефонія
- Безшовний Wi-Fi
3) Системи безпеки та управління:
- Відеоспостереження
- Охоронна сигналізація
- Контроль і управління доступом (СКУД)
- Системи інформаційної безпеки (DLP)
4) Технічне обслуговування та підтримка - IT Аутсорсинг
5) Централізоване управління IT інфраструктурою і проектами

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 84
Телефони: 
0637658400
Е-mail: 
pr@solti.com.ua

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

SOLTI - системний інтегратор комплексних IT-рішень.

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/solti-sistiemnii-intieghrator-komplieksnikh-it-rishien

Останні прес-релізи

Технічний аудит ІТ інфраструктури підприємства - запорука успішності вашого бізнесу

Кожен успішний керівник виробничої або комерційної компанії, незалежно від масштабів, хоче з максимальною ефективністю задіяти всі ресурси підприємства, усунути недоліки в роботі у відділах і протікають процеси управління. Solution Architecture консалтинг - одне з важливих напрямків IT-консалтингу, що представляє собою комплекс заходів, спрямованих на обстеження та інвентаризацію основних компонентів систем безпеки та інформаційних технологій.

Всі прес-релізи [1]

Пн, 07/06/2021 - 17:15 — Solti
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми