Технічний аудит ІТ інфраструктури підприємства - запорука успішності вашого бізнесу

Технічний аудит ІТ інфраструктури підприємства - запорука успішності вашого бізнесу

Кожен успішний керівник виробничої або комерційної компанії, незалежно від масштабів, хоче з максимальною ефективністю задіяти всі ресурси підприємства, усунути недоліки в роботі у відділах і протікають процеси управління. Solution Architecture консалтинг - одне з важливих напрямків IT-консалтингу, що представляє собою комплекс заходів, спрямованих на обстеження та інвентаризацію основних компонентів систем безпеки та інформаційних технологій.
Технічний аудит ІТ інфраструктури - це можливість отримати реальну оцінку та рекомендації аудиторів по усуненню виявлених невідповідностей вимогам компанії для оптимізації і модернізації всіх елементів інформаційної системи. Крім того, технічний консалтинг інформаційних систем - обов'язковий етап перед укладенням договору на обслуговування з організацією, що надає послуги ІТ-аутсорсингу. Він дозволяє розрахувати і закласти вартість на обслуговування і проектування архітектури проекту, а також спланувати розвиток інформаційної системи в найближчій перспективі.
З чого складається технічний ІТ аудит?
В рамках технічного аудиту перевіряються наступні складові частини:
1. обладнання: робочі ПК, оргтехніка, серверне та периферійне устаткування, кабельні системи, ДБЖ.
2. Програмне забезпечення: все ПЗ, встановлене на ПК і серверах, перевіряється на наявність ліцензій і прав на його застосування у відповідність з правилами аудиту BSA і законодавством України.
3. Комунікації: моніторинг роботи телефонії, електронної корпоративної пошти і інших каналів передачі даних.
4. Системи безпеки: аналіз ефективності антивірусного захисту, антиспаму, захисту від злому до цінної інформації, міжмережеві настройки безпеки та інші вразливі місця.
В процесі проведення комплексного аудиту здійснюється документування ІТ-інфраструктури на кожному етапі. По завершенню замовнику надається повний звіт про стан ІТ-інфраструктури підприємства з детальним описом «вузьких місць» і переліком заходів щодо усунення та недопущення подібних невідповідностей в майбутньому.

Детальніше [ 0 файлів ] Пн, 07/06/2021 - 17:26 — Solti

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми