Частное Предприятие " ПАКТ "

О компании Руководитель: Кшановская Елена Петровна. Частное Предприятие ПАКТ было основано в 1994 году Количество сотрудников: более 200 людей квалифицированных специалистов которые много лет работают на предприятие " ПАКТ " Кабель и провод - производительность и продажа · Силовий кабель · Комунікаційний кабель · Провід · Дріт

 

Директор   Кшановська Олена Петрівна
Приватне підприємство "ПАКТ" засновано у 1994 р. Його очолює Кшановська Олена Петрівна У 1994 р. на підприємстві працювало три робітники на орендованих виробничих площах, нині - більше 200 осіб, а виробничі площі складають понад 10000 кв. м.
ПП "ПАКТ" € одним із провідних підприємств України з виробництва кабельно-провідникової продукції.

На підприємстві працюють високо­кваліфіковані фахівці різних спеціаль­ностей.
Застосовуючи новітні технології і маючи сучасне обладнання, приват­не підприємство "ПАКТ" постійно но- збільшує  обсяги виробництва та асор­тимент продукції. За чотири роки, з 2003 р. до 2007 р., обсяг продукції збільшено більш ніж у сім разів.
Наразі ПП "ПАКТ" випускає сотні кілометрів різно­манітної кабельно-провідникової продукції, що складається з понад 1000 типорозмірів кабелів та проводів, для різних галузей економіки.
Но підприємстві протягом 2007-2008 рр. проводиться модернізація виробництва відповідно до нових досягнень у технології виробництва кобельно-провідникової продук­ції, що дасть змогу збільшити обсяги випуску продукції в порівнянні з 2006 р. в два рази.

 

Address:
Khmel'nyts'ka Oblast', Кам'янець-Подільський, пр. Грушевського, 43
Сайт: 
Телефони: 
038-49-514-98
E-mail: 
pact@ukrpost.net

Organisations and companies catalog of Kamyanets'-Podil's'kyi

http://catalog.kp.km.ua

Частное Предприятие " ПАКТ "

http://catalog.kp.km.ua/en/node/699

Latest Press Releases

Частное Предприятие " ПАКТ "

  О компании Руководитель: Кшановская Елена Петровна. Частное Предприятие ПАКТ было основано в 1994 году Количество сотрудников: более 200 людей квалифицированных специалистов которые много лет работают на предприятие " ПАКТ " Кабель и провод - производительность и продажа · Силовий кабель · Комунікаційний кабель · Провід · Дріт

All Press Releases [1]

Thu, 29/03/2012 - 10:02 — ppakt
QR Codes storing addresses and URLs may appear in magazines, on signs, buses, business cards, or on just about any object that users might need information about. Users with a camera phone equipped with the correct reader application can scan the image of the QR Code to display text, contact information, connect to a wireless network, or open a web page in the phone's browser. This act of linking from physical world objects is known as a hardlink or physical world hyperlinks.

Сайт просто жахливий, краще не мати ніякого ніж таке!

Latest Comments

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми

Сайт просто жахливий, краще не мати ніякого ніж таке!