Кафе Афродита

Кафе "Афродита" - оригинальное элитное заведение, где все, начиная от архитектуры, интерьера, подбора музыки, и заканчивая кухней пронизано греческими мотивами.

Греческая кухня - это кухня для гурманов, которые хотят похудеть. У нас Вы сможете насладиться вкусом великолепных салатов из рыбы и морепродуктов, низкокалорийными запеканками из овощей и фруктов, блинами из деликатесных рыб, печенью с апельсинами в апельсиновом соусе, телятиной фаршированной красной смородиной в красно-смородиновом соусе, свиной лопаткой фаршированной свежей вишней в вишневом соусе, куриными грудками фаршированными миндалем в миндальном соусе.

Для любителей национальной кухни также представлен широкий выбор блюд, таких как: украинский борщ с пампушками, деруны в грибном соусе, 5 видов голубцов, баклажаны и перцы фаршированные по оригинальным рецептам, блюда из свинины, телятины, курицы запеченные в горшочках.

Кафе имеет два зала. Малый зал исполнен в стиле греческого классицизма на 40 мест, курительная комната, кабинка в стиле миллитари на 10 мест для деловых переговоров, банкетный зал на 100 мест для юбилеев и свадебных торжеств.

Наполненный эротической чувственностью интерьер свадебного зала, не требует дополнительного украшения, а живое музыкальное сопровождение, хореографическое шоу и очаровательные ведущая, сделают ваш праздник ярким и незабываемым!!!

Для постоянных клиентов действует система скидок. Цены - ниже средних.

Address:
Khmel'nyts'ka Oblast', Кам'янець-Подільський, Хмельницкое шоссе, 19а
Сайт: 
Телефони: 
(038-49) 2-75-36, (097) 47-44-587

Organisations and companies catalog of Kamyanets'-Podil's'kyi

http://catalog.kp.km.ua

Кафе Афродита

http://catalog.kp.km.ua/en/node/945
Mon, 24/03/2014 - 21:44 — Afrodita2014
QR Codes storing addresses and URLs may appear in magazines, on signs, buses, business cards, or on just about any object that users might need information about. Users with a camera phone equipped with the correct reader application can scan the image of the QR Code to display text, contact information, connect to a wireless network, or open a web page in the phone's browser. This act of linking from physical world objects is known as a hardlink or physical world hyperlinks.

Latest Comments

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми

Сайт просто жахливий, краще не мати ніякого ніж таке!