Юридичний центр Олександра Хейніса

Добро пожаловать в
ЮРИДИЧЕСКИЙ ЦЕНТР

Мы предоставляем профессиональную юридическую помощь.
Основной специализацией деятельности является помощь юридическим и физическим лицам в случае возникновения проблем с погашением банковских кредитов:
· Решение кредитных проблем;
· Услуги по реструктуризации долга по кредитному обязательству;
· Максимальное уменьшение суммы долга, в т.ч. списание пени и штрафных санкций;
. Отсрочка исполнения решения суда;
· Представительство интересов клиентов в гражданских и хозяйственных делах;
. Комплексное сопровождение хозяйственной деятельности;
. Регистрация предприятий.
Опыт работы по указанным вопросам на ключевых должностях в ведущих коммерческих банках и хозяйственных структурах города гарантирует клиентам оптимальное определение путей и возможностей решения кредитных проблем и уменьшения кредитных обязательств.

Вам представляется возможность получить бесплатную консультацию в офисе по адресу: г. Винница, ул. Гоголя 6а (по предварительной записи), или по тел. 0674305585.

Address:
Khmel'nyts'ka Oblast', Кам'янець-Подільський, м. Вінниця. вул Гоголя , 6А
Сайт: 
Телефони: 
0674305585

Organisations and companies catalog of Kamyanets'-Podil's'kyi

http://catalog.kp.km.ua

Юридичний центр Олександра Хейніса

http://catalog.kp.km.ua/en/node/706
Fri, 27/04/2012 - 22:43 — alexlawvin
QR Codes storing addresses and URLs may appear in magazines, on signs, buses, business cards, or on just about any object that users might need information about. Users with a camera phone equipped with the correct reader application can scan the image of the QR Code to display text, contact information, connect to a wireless network, or open a web page in the phone's browser. This act of linking from physical world objects is known as a hardlink or physical world hyperlinks.

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми

Latest Comments

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми

Сайт просто жахливий, краще не мати ніякого ніж таке!