Paritet Hi-Tech

Відділ комп’ютерного обслуговування «Paritet Hi-Tech» спеціалізованого підприємства «Паритет» пропонує широкий спектр комп’ютерних послуг. Ми швидко та успішно розвиваємося та удосконалюємо наші можливості завдяки компетентності, організованості та індивідуальному підходу до кожного клієнта. Наші співробітники мають великий досвід роботи у сфері інформаційних технологій та несуть повну відповідальність за кожен крок та дію у своїй роботі.

Основна ціль – впровадження передових інформаційних технологій в повсякденну діяльність організацій та приватних осіб, позбавити від проблем, які виникають при експлуатації комп’ютерних систем. Допомогти або навчити користуватись комп'ютером чи певним програмним забезпеченням.

Ми пропонуємо нашим клієнтам швидку закупівлю, доставку та налагодження комп’ютерної техніки, ремонт комп’ютерної техніки, розробку сайтів будь-якого напрямку, створення електронних візиток, друк на CD/DVD дисках Printable, рекламні послуги та багато іншого.

На нашому веб-сайті ви можете більш детально ознайомитись з спектром наших послуг, деякими цінами тощо. Якщо Ви вже наш клієнт, залишіть свій відгук про нас на нашому веб-сайті. Якщо у Вас є запитання до нас, або можливо є запитання щодо вашого "електронного товарища", залишіть його у роздилі F.A.Q., ми обов'язково дамо відповідь у короткий термін! Бажаєте знайти нас? Завітайте у розділ контактів...

Обравши «Paritet Hi-Tech», як партнера, який завжди швидко та якісно допоможе вам у вирішенні Ваших проблем пов’язаних з сферою інформаційних технологій, Ви завжди будете на висоті!

Address:
Khmel'nyts'ka Oblast', Кам'янець-Подільський, пр-т Грушевського, 46 кімн.715
Сайт: 
Телефони: 
0636596818

Organisations and companies catalog of Kamyanets'-Podil's'kyi

http://catalog.kp.km.ua

Paritet Hi-Tech

http://catalog.kp.km.ua/en/node/529
Thu, 08/04/2010 - 18:10 — Paritet Hi-Tech
QR Codes storing addresses and URLs may appear in magazines, on signs, buses, business cards, or on just about any object that users might need information about. Users with a camera phone equipped with the correct reader application can scan the image of the QR Code to display text, contact information, connect to a wireless network, or open a web page in the phone's browser. This act of linking from physical world objects is known as a hardlink or physical world hyperlinks.

от скромности не помрете.
да и от грамотности тоже.

Latest Comments

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми

Сайт просто жахливий, краще не мати ніякого ніж таке!