«Енерго Збут Транс» – постачання електричної енергії підприємствам України

ТОВ «Енерго Збут Транс» – один із найбільших ліцензованих постачальників електричної енергії для непобутових споживачів (юридичних осіб) по всій Україні. Середньозважене місячне постачання становить близько 420 000 МВт*годин.

Головним пріоритетом компанії є забезпечення постачання електричної енергії Споживачу за найвигіднішими тарифами та побудова довготривалих і взаємовигідних відносин з клієнтами. Для наших споживачів ми пропонуємо:

• Комфортні умови для співпраці;
• Вигідну цінову пропозицію;
• Індивідуальний підхід у відповідності до потреб клієнта;
• Зручну систему оплати: можливість здійснення передплати, планових платежів та післяоплати;
• Призначення персонального менеджера;
• Розробку індивідуальної комерційної пропозиції,
• Розрахунок ціни на наступний період мінімум за 20 днів до початку періоду.

«Енерго Збут Транс» співпрацює більше ніж з 500 підприємствами з усіх областей України, найбільшим з яких є АТ «Укрзалізниця».

Ми співпрацюємо із підприємствами та організаціями будь-яких форм власності із місячним обсягом споживання від 10 000 кВт/год.

Якщо Вас зацікавила інформація, переходьте на сайт та залиште заявку на консультацію щодо оформлення договору або замовляйте зворотний дзвінок менеджера для уточнення деталей.

Сайт: http://www.enerhozbuttrans.com.ua/
Пошта: office@ezt.org.ua

Address:
Khmel'nyts'ka Oblast', Кам'янець-Подільський, м. Київ, вул. Раїси Окіпної 10, офіс 88, 10
Телефони: 
044 290 00 60, 0 800 300 665

Organisations and companies catalog of Kamyanets'-Podil's'kyi

http://catalog.kp.km.ua

«Енерго Збут Транс» – постачання електричної енергії підприємствам України

http://catalog.kp.km.ua/en/node/1069
Mon, 30/09/2019 - 11:55 — Приймальня директора
QR Codes storing addresses and URLs may appear in magazines, on signs, buses, business cards, or on just about any object that users might need information about. Users with a camera phone equipped with the correct reader application can scan the image of the QR Code to display text, contact information, connect to a wireless network, or open a web page in the phone's browser. This act of linking from physical world objects is known as a hardlink or physical world hyperlinks.

Latest Comments

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми

Сайт просто жахливий, краще не мати ніякого ніж таке!