ЗАТ "Калина-ЛТД"

Компанія реалізує якісне паливо з Лисичанського НПЗ по бланкам та смарт-картам.
У нас ВИ отримаєте - гарне обслуговування, найнижчі ціни.
Калина – золота краплина в мережі доріг.

Address:
Khmel'nyts'ka Oblast', Кам'янець-Подільський, вул. КН КОРIАТОВИЧIВ, 25, оф. 309
Телефони: 
(03849) 9-67-25, (095) 287-52-69
E-mail: 
kpd_talon@mail.ru

Organisations and companies catalog of Kamyanets'-Podil's'kyi

http://catalog.kp.km.ua

ЗАТ "Калина-ЛТД"

http://catalog.kp.km.ua/en/institutions/show/zat-kalina-ltd
Tue, 29/12/2009 - 16:16 — kpd_talon@mail.ru
QR Codes storing addresses and URLs may appear in magazines, on signs, buses, business cards, or on just about any object that users might need information about. Users with a camera phone equipped with the correct reader application can scan the image of the QR Code to display text, contact information, connect to a wireless network, or open a web page in the phone's browser. This act of linking from physical world objects is known as a hardlink or physical world hyperlinks.

Поправив логотип. А чого нема сайта?

Сайт розробляють. Велика кількість інформації забирає багато часу на розроблення сайту.

Це помиї а не бензин гіршого бензину у нас не знайдеш в місті

Це та заправка, що навпроти автовокзалу чи що?

подтверждаю, помои!!!

лучший безнзин шел в-повер!

Прежде чем утверждать что это помои посмотри сертификат качества и товаро-транспортную накладную на шел,ВОК и ОККО. Все таже бочка возит на все эти заправки. И еще интересный факт: почему на такой хреновой АЗС заправляется половина таксистов нашего города? Почему владельцы крутых иномарок есть крупные клиенты этой АЗС? А за свой шел поищи инфу в нете и подумай почему такую суперовую АЗС оштрафовали за качество и ложную инфу.

"мастер" прежде чем говорить про дерьмо, расскажи про свою машину. А самое плохое качество это на МС, Укрнафте (ANP) и еще на некоторых не брендованых АЗС.

Я извеняюсь, последние сообщение было адресовано не "мастеру", а "casperu".

Latest Comments

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми

Сайт просто жахливий, краще не мати ніякого ніж таке!