"Квітка на Камені"

Ми пропонуемо вам організацію та проведення:
Театралізовані єкскурсії
Обрядовані та стилізовані весілля
Вечірні шоу
Корпоративи
Дні народження
Виставки
Конференції
індивідуальні замовлення

Address:
Khmel'nyts'ka Oblast', Кам'янець-Подільський, вул. ЛЕСI УКРАIНКИ, 42
Телефони: 
8 (03849)91070
E-mail: 
kvink@ukr.net

Organisations and companies catalog of Kamyanets'-Podil's'kyi

http://catalog.kp.km.ua

"Квітка на Камені"

http://catalog.kp.km.ua/en/institutions/show/kv-tka-na-kamen
Tue, 29/12/2009 - 16:16 — kvink@ukr.net
QR Codes storing addresses and URLs may appear in magazines, on signs, buses, business cards, or on just about any object that users might need information about. Users with a camera phone equipped with the correct reader application can scan the image of the QR Code to display text, contact information, connect to a wireless network, or open a web page in the phone's browser. This act of linking from physical world objects is known as a hardlink or physical world hyperlinks.

логотип пофіксив.
які розваги пропонуєте?

Ви втомились від нудних екскурсій, переповнених сухими датами? Тоді ми пропонуємо вам пройтися стежками історії, де ви зустрінете слов’янських язичників, доблесних лицарів та відважних козаків. Ви поринете в героїчне минуле подільської землі, та побачите на власні очі все те, що до вас бачили і пам’ятають лише кам’яні мури фортеці.
На вас чекатимуть приховані у покровах ночі невідомі сторінки життя стародавнього Кам’янця, легенди, сказання, міфи. Ви станете учасниками неймовірної феєрії в якій ви познайомитесь з нічними «мешканцями» старого міста. Вас зустрінуть, привиди, відьми, вампіри та багато усього неймовірного. Ви станете свідками історій кохання та зради, вбивств та великих подвигів…
Ви поринете у атмосферу українських свят, звичаїв та обрядів. Сповнитесь букетом незабутніх вражень, від участі у вечірньому шоу.

Театралізовані екскурсії
Відзначення релігійних свят та обрядів, обрядові весілля (Спаса, вертеп…)
Фестивалі
Індивідуальні замовлення
Вечірні шоу
Ви можете організувати найкращий захід для компанії:
Корпоративний вечір
Презентацію
Конференцію
Виставку
Ювілей компанії

Latest Comments

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми

Сайт просто жахливий, краще не мати ніякого ніж таке!