Кафе Бар "Мрія козака"

Завітайте на хвилинку, залишайтесь на годинку.
Якщо ви бажаєте провести гарно час, то вам до нас
Жива музика, залла в українському стилі та найсмачніша кухня

Address:
Khmel'nyts'ka Oblast', Кам'янець-Подільський, вул. ВIРМЕНСЬКА, 2
Сайт: 
Телефони: 
+38067273040; +380384925109
E-mail: 
-

Organisations and companies catalog of Kamyanets'-Podil's'kyi

http://catalog.kp.km.ua

Кафе Бар "Мрія козака"

http://catalog.kp.km.ua/en/institutions/show/176
Tue, 29/12/2009 - 16:16 — -
QR Codes storing addresses and URLs may appear in magazines, on signs, buses, business cards, or on just about any object that users might need information about. Users with a camera phone equipped with the correct reader application can scan the image of the QR Code to display text, contact information, connect to a wireless network, or open a web page in the phone's browser. This act of linking from physical world objects is known as a hardlink or physical world hyperlinks.

Зал чудовий, музика теж.
Про кухню мовчу. Один раз пообідали.......промовчу.
Перший і останній раз.
Хотілось запитати кухаря (ананаси кладуть майже у всі страви)
Увас прямі поставки чи своя ананасова плантація?:))))

Яка може бути мрія у справжнього козака на вулю Вірменьській ? Га ? Ні це напевно не козак , а ...

Худшего кафе я не видела. Пришли с мужем и двумя детьми, сели за столик, через 15 мин к нам подошли и сказали, что он зарезервирован. Пересели за другой, еще через 10 мин нам таки принесли меню. Цены удивили, недорого, выбор пищи неплохой. После нескольких попыток позвать официанта он таки принял заказ. Ждали 20 мин, потом он подошел и сказал, что много людей и ждать еще 30 мин, хотя даже не все столики были заняты, было еще 2 свободных. Вышла хозяйка, увидела меня с грудным ребенком на руках и попросила официанта принести нам еду. Через 10 мин вынесли салат (капуста, помидор, огурец). Еще через 10 принесли мне рыбу с овощами и я сразу поняла, почему такая стоимость: кусочек был маленький, а овощей почти не было видно. Еще через 15 мин принесли сыну гречку, он с папой уже не выдержал и они пошли гулять на улицу. За это время заняли уже все столики. Ко мне подошли поляки и сели, когда я сказала, что здесь еще 2 места занято они встали. Когда принесли гречку я пошла звать ребят кушать, а сама с малышом осталась на улице, погуляли немножко, заходим, а за нашим столиком сидят поляки, а муж с ребенком попросили еду с собой, чтоб не выяснять с детьми отношения.
Официант еще 10 мин официант принес одноразовую тарелку с жарким в пакете, жаркое вывалилось из тарелки в пакет, он ее обратно переложил. Потом пошел к столику, переложил гречку. Нам принес смесь гречки с жарким вываленное в пакет с одноразовой тарелкой. Понятно, что "это" мы брать не стали и ушли.

Це кафе надзвичайно жахливе!!!! Кухня- я не розумію як можливо так жахливо готувати їжу! Фу-фу-фу!!!!! Ніколи не забуду огидного холодного пюре і крабового салату з ананасами...
Людоньки, я вас прошу, не йдіть туди, не псуйте собі здоров"я та настрій!

Latest Comments

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми

Сайт просто жахливий, краще не мати ніякого ніж таке!