Прес-релізи

Хостинг (розміщення сайтів в інтернеті)

Компанія Logic Land пропонує надійний, зручний і недорогий хостинг для ваших інтернет-проектів, від нескладного корпоративного сайту до широкомасштабного порталу.

#logic_land_сервіс

Дізнайтесь більше - http://service.logicland.com.ua

Підприємство: ТЗОВ "Логік-Ленд"

Детальніше [ 0 файлів ] Пт, 18/01/2019 - 12:05 — admin

Абонентське обслуговування комп'ютерів

Обслуговування комп'ютерів - питання, яке рано чи пізно встає в будь-якій організації, будь то велика компанія з тисячами комп'ютерів або невеликий офіс з 2-3 комп'ютерами.

Інформаційна комп'ютерна система вимагає щоденної, постійної підтримки професійної системи обслуговування комп'ютерів. Без кваліфікованих фахівців її безпека, стабільність і працездатність під загрозою. Тому при розвитку будь-якого підприємства професійне обслуговування комп'ютерів є його невід'ємною частиною.

Підприємство: ТЗОВ "Логік-Ленд"

Детальніше [ ] [ 0 файлів ] Сб, 12/01/2019 - 14:59 — admin

Комунальний кабінет абонента

Стан розрахунків, покази лічильників, новини підприємств

Усе це на сайті комунальних розрахунків Комунальний кабінет абонента

Приєднуйтесь!

Підприємство: ТЗОВ "Логік-Ленд"

Детальніше [ ] [ 0 файлів ] Пт, 17/11/2017 - 12:40 — admin

Массаж в Днепропетровске (в Днепре)

Вы в поисках хорошего салона массажа? Предлагаем Вам массаж в Днепропетровске (Днепре) в центре лечебного массажа по ул. Княгини Ольги, 2.

Підприємство: Салон Массажа ООО

Детальніше [ ] [ 0 файлів ] Вт, 04/10/2016 - 12:35 — Массажист_Днепра

Основні досягнення ПРОВІДНОЇ : 2015 рік:

Основні досягнення ПРОВІДНОЇ : 2015 рік:

Підприємство: СК "Провідна"

Детальніше [ ] [ 0 файлів ] Пн, 09/11/2015 - 22:59 — Василий Ильчик

Західноєвропейський консорціум став власником 99,9993 % акцій СК «ПРОВІДНА»

У жовтні 2015року завершилася операція купівлі-продажу акцій СК «ПРОВІДНА»: за підсумками проведеної операції INTERNATIONAL INSURANCE CONSORTIUM B. V. (Нідерланди), який на момент угоди вже володів 9,9992 % акцій, викупив у ТОВ "Росгосстрах" всі акції, що належали йому, і став власником 99,9993 % акцій ПРОВІДНОЇ.

Підприємство: СК "Провідна"

Детальніше [ ] [ 1 файлів ] Пн, 09/11/2015 - 22:58 — Василий Ильчик

Секрети та підводні камені комунального білінгу

"Цей короткий посібник показує, наскільки непростими можуть бути взаємини між постачальниками житлово-комунальних послуг та споживачами, та як важливо правильно скласти договір і які можуть бути підводні камені в здавалося б простих розрахунках нарахувань за послуги."

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Підприємство: ТЗОВ "Логік-Ленд"

Детальніше [ 0 файлів ] Сб, 07/03/2015 - 13:05 — office@logiclan...

Програма для автоматизації діяльності ОСББ Logic Land Абонентська служба

ОСББ Києва, Львова та Донецька вже оцінили всі переваги використання програми Logic Land Абонентська служба.

Система дозволяє автоматизувати рутинні операції обліку та звітності, що стосуються розрахунків ОСББ зі співвласниками житлових багатоквартирних будинків та гарантує надійність збереження даних під час усього часу використання послуги.

Підприємство: ТЗОВ "Логік-Ленд"

Детальніше [ ] [ 0 файлів ] Сб, 18/10/2014 - 16:00 — office@logiclan...

Прошивка чіпів НР, Canon чорно-білих та кольорових принтерів.

Принтера та БФП нові НР і Canon мають чіп, він роботу не блокує, але часто при друкові виводить повідомлення про «Установлен отработанный картридж», «Низкий уровеньчерного картриджа» та інші схожі повідомлення.

Підприємство:

Детальніше [ ] [ 1 файлів ] Сб, 15/02/2014 - 20:54 — res2500

Виробництв, монтаж каркасних домів

 [img_assist|nid=780|title=ФОП Романов С. О.|desc=Производство балки осуществляется на предприятии, оснащенном современным оборудованием, из лесоматериалов, заготавливаемых собственным лесозаготовительным комбинатом в экологически чистом районе Украины - Ивано-Франковской области. Каждая партия выпускаемой продукции проходит жесткий технический контроль. С помощью наших технологий, можно возводить различные объекты от небольших садовых домиков до комфортных особняков, туристических и промышленных комплексов, что успешно реализуется компанией. Потенциальному заказчику может быть представлен как целый ряд типовых проектов, так и индивидуальный проект, выполненный в проектной мастерской компании. Опыт и знания в области проектирования и строительства позволяют утверждать, что выбирая НАС , Вы выбираете надежность, высокое качество и уют Вашего будущего очага.|link=none|align=center|width=100|height=76]

Підприємство: ФОП Романов С. О.

Детальніше [ ] [ 0 файлів ] Вт, 16/04/2013 - 11:48 — SergiyRom

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми