сладкие букеты,букеты из конфет

Все мы любим сладости. И самым приятным подарком в последнее время стали сладкие букеты (конфеты и шоколадные букеты) последнее время всё чаще и чаще используются для поздравлений и подарков. Наш интернет-магазин так и называется. Мы являемся производителем данного товара.

Конфетные букеты, произведенные у нас, отличаются изысканностью вкуса, и неповторимостью композиции. А вкусные сладости придадут неповторимый оттенок радости.

В нашей продукции используется флористический материал, в сочетании с искусственными цветами и фруктами. Для изготовления товара используются только свежие и очень вкусные конфеты. Поэтому он может храниться довольно долго без потери товарного вида и красоты. Вы можете купить букет из конфет заранее, и не беспокоиться, что он может испортиться. Он удобен для транспортировки на дальние расстояния.

Адреса:
Хмельницька область, Каменец-Подольский, Леси Украинки, 31
Телефони: 
0673848072
Е-mail: 
shkvallxx@gmail.com

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

сладкие букеты,букеты из конфет

http://catalog.kp.km.ua/node/700
Сб, 31/03/2012 - 08:46 — Елена
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми