Центр сімейної медицини

«Центр сімейної медицини» — це багатопрофільна поліклініка із сучасною акредитованою клініко-діагностичною лабораторією. Лаборанти володіють та застосовують сучасні технології, що в поєднанні з австрійським, швейцарським обладнанням гарантує високу достовірність та специфічність досліджень.
 
На сайті нашого центру Ви маєте можливість задати питання лікарю та отримати кваліфіковану відповідь спеціаліста.
Ми щиро раді надати Вам кваліфіковані консультації лікарів та наукових консультантів.

 
Клініко-діагностична лабораторія — це гордість нашого центру. Лабораторія обладнана сучасною медичною технікою виробництва Голландії, Франції, Німеччини.
 
Сьогодні до народної медицини звертається дедалі більше людей, адже їй довіряють. Саме в нашому медичному центрі проводиться зцілення п’явками.  П'явок використовують у кардіології, офтальмології, дерматології, хірургії, гінекології, урології, неврології тощо. П'явками можна успішно лікувати варикозне розширення вен, тромбофлебіти, атеросклероз, гіпертонію, стенокардію, інфаркт міокарда, геморой, виразку, гастрит, гепатити, цироз, панкреатит, цукровий діабет (на ранніх стадіях), фурункульоз, абсцеси, сепсис, мастит, хвороби шкіри, легень (бронхіти, бронхіальну астму та ін.), мігрені, глаукому, гайморити, неврити, гінекологічні захворювання (аднексит, сальпінгоовофорит та ін.), простатит, безпліддя (у жінок і у чоловіків).
 
В нашому закладі відвідувачі можуть пройти курс лікування: грязелікування; масаж баночний, ручний з рослиними маслами; радіохвильова терапія на апараті "Сургітрон" (видалення і фульгурація кондилом вульви, вагіни і перианальної області; видалення папілом екстрагенітальної області та шкіри; біопсія шийки матки; коагуляція ерозії шийки матки після біопсії;)

 
Центр сімейної медицини надає послугу: «Результати аналізів онлайн» .
 
 
 

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Дрогоманова, 14а
Телефони: 
(03849) 3-10-98; (098) 812 63 48; (03849) 3-99-69
Е-mail: 
info@centrmed.com

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Центр сімейної медицини

http://catalog.kp.km.ua/node/588/institution
Чт, 18/11/2010 - 13:56 — Боднарецька Віт...
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Класная клиника.Мои знакомые приезжалиали с Черновицкой области,моя семя тоже пользуется ихними услугами.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми