Всі прес-релізи

Акція! Впровадження Logic Land Абонентська служба для ОСББ Кам'янця-Подільського

Тільки для ОСББ Кам'янця-Подільського і тільки до 01/05/2021 ТОВ Logic Land проводить акцію по пільговому впровадженню і пільговою ціною на комплекс послуг для ведення розрахунків з членами ОСББ за внески і надані послуги.

Підприємство: ТЗОВ "Логік-Ленд"

Детальніше [ ] [ 0 файлів ] Пн, 19/04/2021 - 12:38 — office@logiclan...

Хостинг (розміщення сайтів в інтернеті)

Компанія Logic Land пропонує надійний, зручний і недорогий хостинг для ваших інтернет-проектів, від нескладного корпоративного сайту до широкомасштабного порталу.

#logic_land_сервіс

Дізнайтесь більше - http://service.logicland.com.ua

Підприємство: ТЗОВ "Логік-Ленд"

Детальніше [ 0 файлів ] Пт, 18/01/2019 - 12:05 — admin

Абонентське обслуговування комп'ютерів

Обслуговування комп'ютерів - питання, яке рано чи пізно встає в будь-якій організації, будь то велика компанія з тисячами комп'ютерів або невеликий офіс з 2-3 комп'ютерами.

Інформаційна комп'ютерна система вимагає щоденної, постійної підтримки професійної системи обслуговування комп'ютерів. Без кваліфікованих фахівців її безпека, стабільність і працездатність під загрозою. Тому при розвитку будь-якого підприємства професійне обслуговування комп'ютерів є його невід'ємною частиною.

Підприємство: ТЗОВ "Логік-Ленд"

Детальніше [ ] [ 0 файлів ] Сб, 12/01/2019 - 14:59 — admin

Комунальний кабінет абонента

Стан розрахунків, покази лічильників, новини підприємств

Усе це на сайті комунальних розрахунків Комунальний кабінет абонента

Приєднуйтесь!

Підприємство: ТЗОВ "Логік-Ленд"

Детальніше [ ] [ 0 файлів ] Пт, 17/11/2017 - 12:40 — admin

Секрети та підводні камені комунального білінгу

"Цей короткий посібник показує, наскільки непростими можуть бути взаємини між постачальниками житлово-комунальних послуг та споживачами, та як важливо правильно скласти договір і які можуть бути підводні камені в здавалося б простих розрахунках нарахувань за послуги."

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Підприємство: ТЗОВ "Логік-Ленд"

Детальніше [ 0 файлів ] Сб, 07/03/2015 - 13:05 — office@logiclan...

Програма для автоматизації діяльності ОСББ Logic Land Абонентська служба

ОСББ Києва, Львова та Донецька вже оцінили всі переваги використання програми Logic Land Абонентська служба.

Система дозволяє автоматизувати рутинні операції обліку та звітності, що стосуються розрахунків ОСББ зі співвласниками житлових багатоквартирних будинків та гарантує надійність збереження даних під час усього часу використання послуги.

Підприємство: ТЗОВ "Логік-Ленд"

Детальніше [ ] [ 0 файлів ] Сб, 18/10/2014 - 16:00 — office@logiclan...

Поновлення до “1С:Підприємство 7.7” стають платними. Час переходити на “1С:Підприємство 8.2”

 Починаючи з 1 липня 2011 компанія 1С припинила продаж програмних продуктів "1С:Підприємство 7.7". Згідно інформаційного листа компанії 1С від 17/04/2012 з 1 липня 2012 користувачі продуктів  "1С:Підприємство 7.7" зможуть отримувати поновлення програмних  продуктів "1С:Підприємство 7.7" тільки при наявності діючого договору “1С:ІТС” або інших угод та абонементів фірми "1C".

Підприємство: ТЗОВ "Логік-Ленд"

Детальніше [ ] [ 0 файлів ] Пт, 06/07/2012 - 10:42 — office@logiclan...

Електронний цифровий підпис (ЕЦП) у Кам'янці-Подільському

Акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК) Masterkey

Кам'янець-Подільський, 1 січня 2012 року - Компанія «Логік Ленд» уклала угоду про співпрацю з акредитованим центром сертифікації ключів (АЦСК) Masterkey щодо надання послуг оформлення електронного цифрового підпису (ЕЦП) для фізичних та юридичних осіб. Кожен бажаючий може оформити документи, необхідні для використання електронно-цифрового підпису, в офісі, який розташований за адресою м. Кам'янець-Подільський, вул. Уральська, буд. 8.

Підприємство: ТЗОВ "Логік-Ленд"

Детальніше [ ] [ 0 файлів ] Пт, 27/01/2012 - 16:34 — office@logiclan...

Logic Land ПДВ - програма для обліку податкових накладних та реєстрів податкових накладних

ТОВ «Логік Ленд» пропонує програму Logic Land ПДВ для ведення податкових накладних та реєстрів податкових накладних, їх друку та експорту в форматі електронних документів, придатному для подачі до податкової адміністрації і для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних. Використовуючи електронний цифровий підпис можна подавати звітність без відвідування органів податкової служби.

Підприємство: ТЗОВ "Логік-Ленд"

Детальніше [ ] [ 0 файлів ] Пн, 09/01/2012 - 13:19 — office@logiclan...

Logic Land Зарплата - розрахунок заробітної плати онлайн

Система для ведення обліку заробітної плати Logic Land Зарплата віднині пропонується для використання у режимі SaaS.
 
SaaS (Software as а service) — це модель пропозиції програмного забезпечення споживачеві, при якій постачальник розробляє програмну систему, самостійно розміщує та керує нею забезпечуючи можливість використання замовниками через інтернет. Замовники платять не за володіння програмним забезпеченням як таким, а за його використання.
 

Підприємство: ТЗОВ "Логік-Ленд"

Детальніше [ ] [ 0 файлів ] Вт, 24/05/2011 - 11:10 — office@logiclan...

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми