ВіSаж Studio Валентини Вишневської

ВіSаж Studio Валентини Вишневської
- всі види макіяжу (весільний, вечірній, денний, випускний, чоловічий, дитячий, макіяж для фотосесії і т.д.)
- підбір макіяжу з візажистом (консультація)
- КУРСИ МАКІЯЖУ! За напрямками: ​"Сама собі візажист" - 6 занять (1 год), "Візажист" - 9 уроків (1-1,5 год), "Візажист салону" - 23 заняття (1-1,5 год), Підвищення кваліфікації (майстер-класи по акварельній, гелевій, олівцевій техніці та ін )

Валентина Вишневська - приватний підприємець, директор студії краси "ВіSаж Studio Валентини Вишневської", засновник авторських курсів по макіяжу, викладач курсів, візажист.
Стаж роботи візажистом - 6 років, викладач авторських курсів - 4 роки.
Більше 150 випускників закінчили авторські курси Валентини Вишневської.
Навчалася професії візажиста в Києві, Одесі, Хмельницькому.
Співпрацює більш ніж з 15 салонами краси міста, є портфоліо з роботами.

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Д.Галицького 11, 2
Телефони: 
097 820 67 27
Е-mail: 
valchik88@mail.ru

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

ВіSаж Studio Валентини Вишневської

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/visazh-studio-valientini-vishnievs-koyi
Вт, 25/02/2014 - 21:29 — Вишневська Валентина
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми