Веб-студия Интернет-PiaR

Быть качественно представленным – это одна из составных и важных частей любого бизнеса в наше время. Каждый день миллионы пользователей в Украине и мире ищут… А не то ли, что предлагает Ваш бизнес?! Добро пожаловать к нам. Мы готовы качественно представить Ваш бизнес в Интернете! Наша веб-студия предлагает широкий спектр разных услуг в Интернете, начиная от разработки сайта для Вашего бизнеса и заканчивая эффективным поиском клиентов и партнеров в Украине и за рубежом.
Мы предлагаем: - разработку веб-сайтов любого характера с возможностью самостоятельного управления; - веб-дизайн; - SEO (поисковую оптимизацию сайтов); - качественную регистрацию сайтов в каталогах для увеличения целевой аудитории; - поиск деловых партнеров и клиентов в Украине и в мире; - e-mail маркетинг; - профессиональную поддержку веб-проектов и многое другое.
Делаем сайты, которые станут Вашей современной визитной карточкой!

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Щорса , 1
Телефони: 
+3 (096) 709-2141

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Веб-студия Интернет-PiaR

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/veb-studiya-internet-piar
Пн, 26/07/2010 - 16:02 — internet-piar@e...
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми