ТОВ "Старлайф"

Старлайф - провідний посередник у сфері убезпечення життя.
Основний напрямок діяльності - консультації з питань фінансового забезпечення, накопичення капіталу та страхового захисту.
З часу заснування компанія орієнтується на динамічний розвиток, що ґрунтується на професійному підході до підготовки консультантів. Працюючи по методу індивідуальних консультацій ми пропонуємо своїм клієнтам найбільш прийнятні для них особисто варіанти вирішення проблем, пов'язаних з фінансовою безпекою.
Старлайф представляють сім офісів в Україні. Головний офіс знаходиться в м. Чернівці, інші в таких містах як Вінниця, Коломия, Хмельницький, Мукачево, Гадяч, Черкаси, Рівне, Суми, Полтава, Хуст та ін.(повну інфо див. у вкладці контакти)
В наших офісах створені умови для проведення консультаційних бесід нашими співробітниками, а також отримання інформації і проведення презентацій для клієнтів.

Консультування
Старлайф більше ніж посередник у сфері убезпечення життя. Свою діяльність ми розглядаємо в першу чергу як допомогу.
Допомогу у вирішенні проблем фінансового забезпечення в майбутньому і захисту сім'ї. Ми пропонуємо прості і професійні рішення для забезпечення Вашої фінансової стабільності в будь-якій ситуації.
Ми на рівні з вами несемо відповідальність за Ваш добробут сьогодні і в майбутньому.
Досвід наших фінансових консультантів дозволяє нам стверджувати, що після отримання консультації Ваша впевненість у майбутньому. з точки зору фінансового та соціального захисту, зросте в декілька разів.
Ви отримуєте концепцію вирішення проблеми, яка спонукає вас діяти сьогодні, для забезпечення щасливого життя, завтра і завжди.
Хто завтра хоче жити добре - шукає можливості сьогодні. В цьому сенсі убезпечення життя не просто можливість, а необхідність.

Програми страхування
Залежно від особистих потреб, ми надамо можливість підібрати для Вас і Ваших близьких саме ту страхову програму, яка відповідатиме всім особливостям Ваших життєвих обставин.
Нашими надійними партнерами являються такі відомі страхові компанії, як ПрАТ "Аліко Україна",СК "ТАС" та ТДВ "Allianz Україна".
Протягом усього терміну дії програми Ви формуєте грошові накопичення, роблячи регулярні внески. Ви самі визначаєте строк програми, періодичність і розмір внесків.
Після закінчення терміну дії програми Ви отримуєте 100% страхової суми, що формується на основі внесків, + додатковий інвестиційний дохід. У визначений Вами час у Вашому розпорядженні будуть саме ті кошти, які необхідні для реалізації Ваших планів або підтримки звичного для Вас рівня життя.

Страхові програми гарантують:
* фінансове забезпечення на період пенсії;
* постійну фінансові підтримку Вашої родини;
* гроші на навчання Ваших дітей;
* гроші на Ваше оздоровлення;
* гроші на здійснення Ваших мрій.

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, вул.Князів Коріатовичів, 25
Сайт: 
Телефони: 
(096) 051 58 41
Файли: 

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

ТОВ "Старлайф"

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/tov-starlaif
Сб, 07/12/2013 - 11:27 — kozaksl504294
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми