Торгова мережа Епіцентр

Представляємо довідник підприємств від будівельної соціальної мережі Мурашник. У розділі Підприємства представлена детальна інформація про деяких компаніях, гіпермаркетах, торговельних мережах цього напрямку в Україні і не тільки.

Тут ви знайдете всю інформацію про торговельній мережі гіпермаркетів Епіцентр в Україні: адреси, телефони, режим роботи, місце розташування на карті, GPS координати торгової точки. На детальної сторінці кожного підприємства є каталог товарів, причому не у вигляді документа, а як інтернет-магазин з актуальними цінами конкретного магазину, знижками, гарячими пропозиціями. Тепер зробити покупку в Епіцентрі можна навіть не виходячи з дому. Зручно, швидко, з доставкою в будь-яку точку країни. Продаж здійснюється оптом і в роздріб. Кілька варіантів оплати.

Продукція гіпермаркетів Епіцентр:
- Будівельні та оздоблювальні матеріали;
- Інструменти та електроінструменти;
- Аксесуари для декору;
- Меблі та освітлювальні прилади;
- Електротехніка;
- Сантехніка;
- Та багато іншого.

Торгова мережа Епіцентр на сьогодні - 45 магазинів в 36 населених пунктах України. Заходьте, дивіться, вибирайте, купуйте! Ми чекаємо Вас!

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, вул. Хмельницьке шосе, 11
Телефони: 
(03849) 649-99

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Торгова мережа Епіцентр

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/torghova-mieriezha-iepitsientr
Пт, 30/01/2015 - 15:46 — EpicentrSt
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми