Teplorry (Теплорі)

Teplorry (Теплорі) - інтернет-магазин опалювальної та кліматичної техніки.
Наша компанія займається продажем техніки протягом декількох років, що дає можливість багатьом сім'ям економічно грамотно використовувати ресурси. У нас можна підібрати відмінне рішення для опалення як приватних будинків, так і малогабаритних квартир за низьку вартість.
Більш того, є можливість купити опалення не виходячи з дому, завдяки функціонуванню замовлення в режимі онлайн. На сайті працюють кваліфіковані фахівці, які мають досвід продажів і знають про обладнання всю інформацію, щоб консультувати клієнтів.
В асортименті є:
1. Електричні та газові котли
2. Водонагрівачі
3. Кондиціонери
4. Обігрівачі
5. Фільтри для очистки води та багато іншого
Інтернет магазин TEPLORRY (ТЕПЛОРІ), який пропонує якісне опалення будинку, працює для вас весь тиждень - з понеділка по п'ятницю з 08:00 до 20:00, в суботу та неділю - 09:00 до 19:00. Крім того, для термінових замовлень онлайн ми співпрацюємо з клієнтами цілодобово, тому ви можете не сумніватися у високій якості сервісу.
Кожен співробітник нашого сайту націлений на гарантію відмінного результату, і якщо ви не задоволені покупкою - ми зробимо все, щоб ваше думка змінилася в кращу сторону. Замовляючи котли опалення та іншу продукцію, яка є в категоріях сайту, ви отримуєте перевірений і надійний продукт, який відповідає міжнародним вимогам і нормам безпеки.

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Польова, 29
Телефони: 
+3809796939229
Е-mail: 
teplorry@gmail.com

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Teplorry (Теплорі)

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/teplorry-tieplori
Пт, 05/06/2020 - 23:11 — tatopotato
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми