СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ

1.Інвестування капіталу.
2.Проіндексоване накопичення.
3.Турбота про пенсію та майбутнє.
4.Захист життя та сімї.

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, вул. ЛЕСI УКРАIНКИ, 65
Телефони: 
80973811736
Е-mail: 
oleg_w09@mail.ru

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/strakhuvannya-zhittya
Вт, 29/12/2009 - 16:16 — oleg_w09@mail.ru
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Скажіть, яким чином "дочка" компанії AIG в Україні захищена, якщо вона є відокремленою компанією із своїми засновниками в Україні? Наскільки я розумію, це регламентується Законами України, і усі кошти (страхові премії) отримані з громадян не виводяться за межі України а інвестуються в її межах...

Сомневаюсь, что Вам кто-нибудь ответит. Особенно мне понравилось Ваше имя ;-)

відповідь на питання ХхХ:
http://alico.biz.ua/news/26-kompanja-alico-povdomlja-pro.html
пошук в Google

Ця інформація з офіційного сайту компанії. Яка поважаюча себе організація напише на свому сайті негативну інформацію? А що було до 2 березня 2009 року? Я вважаю, що риок України не є стбільним, в останній час багато "гігантів" ринку просто вийшли з гри, і ніяких гарантій надати немолже ніхто. Це моя думка.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми