Страхова компания UNIQA

UNIQA Group Austria – це бренд, який є лідером страхового ринку Австрії. Група UNIQA є одним з найбільших і найдинамічніших гравців страхового ринку Європи, надаючи послуги у 20 країнах. Протягом багатьох років міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s незмінно надає UNIQA рейтинг фінансової стійкості на рівні «А» зі стабільним прогнозом, чергове підтвердження рейтингу відбулося 3 червня 2011 року.
Переваги страхування в UNIQA:

  • гнучка тарифна політика Компанії дозволить Вам обрати найбільш привабливі умови страхування;
  • цілодобовий інформаційний центр;
  • при необхідності - виїзд аварійного комісара Компанії на місце страхової події;
  • безкоштовні консультації юристів Компанії

 

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, вул. Огієнко, 51 (3-й поверх)
Сайт: 
Телефони: 
067-929-42-64

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Страхова компания UNIQA

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/strakhova-kompaniia-uniqa
Пн, 18/02/2013 - 11:12 — Татьяна Мицкевич
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми