СТРАХОВА ГРУПА "PZU Україна"

До кожного полісу КАСКО ми пропонуємо зручний сервіс PZU КАСКО Assistance! З 1 вересня 2015 року перелік сервісів розширено новими безкоштовними опціями. Службою евакуатора відтепер можна користуватися не тільки у разі пошкодження транспортного засобу в ДТП, а й у разі поломки. Якщо машину довелося доставляти на СТО за допомогою евакуатора, PZU готова на час ремонту надати підмінне авто або таксі. Залишаються в пакеті та інші послуги, які вже стали популярними - запуск двигуна при розрядженому акумуляторі, доставка палива і заміна колеса.

PZU КАСКО Assistance - допомога 24/7 для Вашого авто в дорозі.

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Данила Галицького , 11/1
Сайт: 
Телефони: 
038 49 5 06 16, 067 408 93 42, 098 684 28 48

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

СТРАХОВА ГРУПА "PZU Україна"

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/strakhova-grupa-pzu-ukrayina
Пт, 25/11/2011 - 16:17 — kolivan
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Компанія проводить набір активних агентів в напрямку страхування життя та пенсійного накопичування. Якщо ви зацікавлені в активному рості, бажаєте навчатись і працювати в дружному колективі, і пристойному заробітку. тел.: 098-684-28-48

У нас можна обрати індивыдуальну програму ПЕНСІЙНОГО НАКОПИЧУВАННЯ.
Для чого? Відповідь в відео ролику: http://www.youtube.com/watch?v=GHevQc7h1IU

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми