SMS щоденник "SCHOOLINFO"

Що ж таке SMS-щоденник? Це сервіс, що являється аналогом щоденника Вашої дитини, його "електронною версією". Це означає, що в кінці кожного дня, на Ваш мобільний телефон приходить SMS-повідомлення з оцінками Вашої дитини, пропусками занять чи зауваженнями відносно поведінки, спізнень, відношення до навчання.

Дана послуга працює наступним чином:

* Сервіс «SMS-щоденник» інформує Вас про успіхи Вашого дитяти в школі за поточний навчальний день та/або тиждень. Дане повідомлення приходитиме у вигляді SMS-повідомлень на Ваш мобільний телефон наприкінці кожного навчального дня або тижня.
* По бажанню , Ви також можете отримувати копію усієї SMS-інформації на адресу Вашої електронної пошти.
* Кожному абоненту надається персональний логін та пароль, за допомогою яких він, і тільки він, може відвідати наш сайт в мережі Інтернет та продивитись інформацію про успішність дитини за весь період дії сервісу «SMS-щоденник».

Уся інформація, що введена до бази даних, являється конфіденційною та не розповсюджується особам не вказаним у договорі!

Вартість послуги становить від 10 грн. до 25 грн. на місяць.

Увага! Кожен з Вас, користуючись електронним щоденником, стає рушієм еволюційного розвитку передачі інформації ШКОЛА-БАТЬКИ. Наші діти оцінять нашу увагу!

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Князів Коріатовичів, 25 "А"
Телефони: 
+38(097)27-66-254; +38(091)92-76-057

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

SMS щоденник "SCHOOLINFO"

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/sms-shchodennik-schoolinfo
Пн, 15/03/2010 - 12:31 — obdullajev
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Дублікат? http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/223

То який з записів стерти, старий чи новий?

Старий видаліть будь ласка)

Спасибо Вам! Всего лишь за 3 месяца ребёнок стал лучше учиться! А точнее 6-ки пропали и появились 7-8-ки! Сначала скептически относилась к такому новшеству, но теперь... Просто супер!

Елена.
г. Каменец-Подольский

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми