Реал-Буд сервіс

Компанія Реал-Буд Сервіс пропонує свої послуги у сфері Якісного ремонту та оздоблення приміщень. Наші фахівці швидко, якісно та за помірними цінами виконають ремонт квартири, будинку, офісу, ресторану та інших приміщень. Співпрацюючи з нами Ви можете бути впевнені у тому, що ремонт буде зроблено не лише якісно, але й з дотриманням технології та всіх стандартів.
Замовляючи послуги та товари у нас Ви отримуєте:

- Справжню якість за помірну ціну;
- Єкономію своїх коштів при закупівлі матеріалу чи товарів;
- Кваліфіовану консультацію наших фахівців;
- Індивідуальний підхід, який дозволить Вам з'єкономити кошти та час;
- Повне забезпечення об'єкту;
- Неповторний дизайн приміщення;
- Швидкі сроки викоконання робіт (за рахунок збільшення кількості майстрів);
- Можливість отримання кредиту;
- Справжню гарантію.

P.S. При воборі будівельно-ремонтної бригади пам'ятайте, що ремонт робиться не на один рік та що розчарування від низької якості триває набагато довше, ніж радість від низької ціни!!!

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, просп. Грушевського, 46
Телефони: 
+38(096)364-30-10, +38(03848)56-125

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Реал-Буд сервіс

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/rieal-bud-siervis
Вт, 03/04/2012 - 15:18 — realbudservice....
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми