ПП"ІНМОНТАЖ"

Уважаемые дамы и господа. С момента своего образования компания "Инмонтаж" основной задачей своей деятельности считает удовлетворение интересов и потребностей своих клиентов. Мы предоставляем самый широкий спектр сантехнических услуг.
Наша компания располагает штатом компетентных специалистов, которые готовы выполнить любые сантехнические работы на дачах, в коттеджах, офисах и квартирах, учитывая индивидуальность и финансовые возможности заказчика.
Наши мастера работают с применением современных материалов и технологий. У всех сантехников большой опыт работы и профессиональный инструмент. Мы всегда рады оказать Вам услуги и провести консультации, а также ответить на интересующие Вас вопросы.
Наши заказчики, а также их знакомые зачастую становятся постоянными клиентами, пользующиеся значительными гибкими скидками. Надеемся, что в их числе будете и Вы.
Стоимость наших услуг представляет оптимальное соотношение цена/качество. Нашими заказчиками являются как частные, так и юридические лица.
Нашим клиентам гарантируется: добросовестное отношение персонала к работе, его высокая квалификация, а также внимательное отношение к любым пожеланиям заказчика.

Квалификация наших специалистов позволяет проводить сантехнический ремонт любой сложности при высочайшем качестве работы.
Обращайтесь к нам, и мы поможем решить все вопросы, связанные с сантехникой в Вашем доме.
На все виды работ дается гарантия.

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Северная , 81(Р)
Телефони: 
0673813040
Е-mail: 
inmontag@meta.ua

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

ПП"ІНМОНТАЖ"

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/ppinmontazh
Пн, 17/01/2011 - 12:06 — inmontag
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми