ПАТ "Кредитпромбанк"

Перелік послуг:

Пенсійна програма - Кожен пенсіонер заслуговує на дбайливе ставлення і найкращі умови обслуговування. Саме для Вас ми розробили програму "Барви мудрості"

Грошові перекази - Якщо вам потрібно відправити гроші у будь-яку точку світу максимально оперативно – це можна зробити в Кредитпромбанку за допомогою міжнародних систем грошових переказів та внутрішніх банківських систем.

Страхування - У ПАТ «Кредитпромбанк» Ви маєте можливість оформити поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів в рамках співпраці з страховими компаніями.

Банківські метали - Якщо вам потрібно відправити гроші у будь-яку точку світу максимально оперативно – це можна зробити в Кредитпромбанку за допомогою міжнародних систем грошових переказів та внутрішніх банківських систем.

Монети та банкноти - Кредитпромбанк зібрав продукцію монетних дворів різних країн, а також Національного банку України, котра стане цікавою як для наших клієнтів-колекціонерів, так і для Ваших колег, близьких та друзів гарним подарунком.

Сейфи - Якщо Ви хочете надійно зберегти свої цінності, Кредитпромбанк пропонує Вам орендувати індивідуальний сейф у банку. Банківський сейф знаходиться у спеціально обладнаному сховищі в приміщенні банку, з найсучаснішими засобами охорони.

Дорожні чеки - Кредитпромбанк є одним з небагатьох банків України, що безпосередньо працює з компанією-емітентом American Express, та пропонує вам дорожні чеки American Express у доларах США та євро.

Платежі - У ПАТ «Кредитпромбанк» Ви маєте можливість здійснювати необхідні банківські платежі зручним для Вас способом.

Операції з валютою - У обмінних пунктах банку Ви можете купити або продати наявну іноземну валюту за гривні, а також обміняти одну іноземну валюту на іншу.

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Данила Галицького, 13
Телефони: 
6-56-23, 6-56-19

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

ПАТ "Кредитпромбанк"

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/pat-kreditprombank
Чт, 19/05/2011 - 15:29 — silwer
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми