Отель-ресторан Ксения

Частный отельный комплекс ”Ксения” является самым престижным среди всех гостиниц г. Каменец-Подольского, гармонически вписывается в старинную архитектуру и естественной ландшафт города.

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, вул. ЖВАН. ШОССЕ, 3
Сайт: 
Телефони: 
(03)(849) 2-03-79

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Отель-ресторан Ксения

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/otel-restoran-kseniya
Вт, 29/12/2009 - 16:16 — Гість
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Особливо все зрозуміло в контактах - поштової адреси так і не знайшов.

Жван. шоссе :-) Харьковчанин глянул на карту автомобильных дорог или план Каменца и всё понял и нашёл

Жван. шоссе :-) Харьковчанин глянул на карту автомобильных дорог или план Каменца и всё понял и нашёл

І трошки про мову Українською пишеться ШОСЕ , і друге якщо воно ШОСЕ , то вже не "вул.". Є поняття проспект, провулок, вулиця, шосе ...

Частный отельный комплекс ”Ксения” является самым престижным среди всех гостиНниц г. КаменцА-Подольского, гармонически вписывается в старинную архитектуру и естественнЫй ландшафт города. Кто вам тексты пишет и оформляет. Безграмотней никого не было. Ландшафт не может быть неестественным - почитайте определение этого слова в любом толковом словаре.

Спілкуватися російською для солідності готелю краще з російськомовними клієнтами. Інформація про готель надається державною мовою.

Отель возможно не плохой но хозяйка - хамка! На сегодняшний день лучший отель в городе - "КЛЕОПАТРА", и не следует быть настолько амбициозными, что бы говорить, что "КСЕНИЯ" является самым престижным))) это же смешно))). Его нет на этом сайте потому, что хороший отель в рекламме не нуждается! Извините за антирекламму, констатирую факт! СВОБОДА СЛОВА!)

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми