Музичний гурт "Від зорі до зорі"

Музичний гурт «Від зорі до зорі» (Тернопільська обл.). Надаємо послуги музичного супроводу живого оркестру на весілля, дні народження та інші заходи. Гурт складається з 6 чоловік: 5 хлопців, 1 дівчина. Музичний супровід здійснюється на саксофоні, сопілці, кларнеті, бубнах, корковій трубі, баяні та ямасі-450. В гурті є 2 вокалісти, всі інші на підспіві. Практично всі учасники гурту мають музичну освіту. Все обладнання яке використовується нове та сучасне, куплене в 2011-2012 роках. Працюємо як на виїзді, так і вдома. Телефон для замовлень 0965694204

Музыкальная группа «Від зорі до зорі» (Тернопольськая обл.). Предоставляем услуги музыкального сопровождения живого оркестра на свадьбу, дни рождения и другие мероприятия. Группа состоит из 6 человек: 5 ребят, 1 девушка. Музыкальное сопровождение осуществляется на саксофоне, свирели, кларнете, бубенах, корковой трубе, баяне, и ямахе-450. В группе есть 2 вокалиста, все другие на подпении. Практически все участники группы имеют музыкальное образование. Все оборудование которое используется новое и современное, купленное в 2011-2012 годах. Работаем как с выездом, так и на дому. Телефон для заказов: 0965694204

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Гагаріна , 40/18
Телефони: 
0965694204

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Музичний гурт "Від зорі до зорі"

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/muzichnii-ghurt-vid-zori-do-zori
Сб, 21/07/2012 - 11:10 — lifter
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми