Меблева фабрика Крона

Наші меблі – це втілення фантазій про минулі та майбутні епохи; це колекції, зібрані по шматках з усього світу. Меблі та інтер’єри поза часом: оновлена класика та відновлені за давніми ескізами індустріальні меблі. В затишних цехах майстри своєї справи з любов’ю роблять для Вас наші дивовижні меблі.

Ми виготовляємо меблі на замовлення, тому будь-яку модель можна зробити в індивідуальному розмірі.
Весь час роботи фабрики меблів Крона – це не лише історія та розвиток. Це 10-річний шлях новаторства та успіху на меблевому ринку. Завдяки правильній стратегії нам вдається забезпечувати стабільність і можливість постійно розвивати виробництво. Головна наша мета – покращити якість життя людей. Ми пропонуємо стильні, якісні, зручні та оригінальні меблі, які створюють тепло і затишок в оселях. Завдяки професійному керівництву, злагодженому колективу, сучасному обладнанню та впровадженню нових технологій – ми досягли найвищого рівня якості наших меблів. ТОВ «Крона МВД» гарантує оптимальне співвідношення ціни та якості. Наші дизайнери постійно працюють над оновленням асортименту меблів.

У виробництві ми використовуємо натуральну деревину та високоякісні, екологічно чисті матеріали українського та іноземного виробництва. Якість продукції підтверджено сертифікатом відповідності та відповідає вимогам ДСТУ.

Меблі, виготовлені ТОВ «Крона МВД», створять у вашому домі атмосферу затишку, комфорту і теплоти.

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Пушкінська, 38
Сайт: 
Телефони: 
068-852 20 44, 050-577 57 28

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Меблева фабрика Крона

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/mieblieva-fabrika-krona
Вт, 08/03/2016 - 11:31 — Крона
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми