Мандри-клуб туристичний сайт

Проект Мандри-клуб, який створений в першу чергу для самостійних мандрівників і покликаний спростити їм життя в питаннях планування маршрутів, пошуку актуальної інформації, житла, квитків і т. д. «Пакетні» туристи, безсумнівно, теж знайдуть масу корисного на Mandry.club і якщо є бажання зможуть відправитися в наступну подорож вже своїм ходом. Повірте, воно того варте і не так вже й багато тут проблем, як може здатися спочатку. І їх стане ще менше, якщо ви вирушите разом з Мандри-клуб )) Що у нас є, практично є, або буде в найближчому майбутньому: перевірена інформація про країни, міста та визначні пам’ятки, без “хвалебних од” турагентств; сервіс швидкого вибору пункту подорожі в залежності від Ваших бажань і можливостей на даний момент; сервіс бронювання авіаквитків та прокату автомобілів; сервіс бронювання житла; можливість отримати відповідь на питання, що вас цікавить; кешбек за оренду авто або житла, покупку квитків, турів; і ще з десяток корисних примочок, ідеї яких у нас народяться в процесі реалізації вище перерахованого. А тим часом, якщо чогось з перерахованого вище на сайті немає, мабуть, Ви потрапили до нас на стадії реалізації задуманого, і зараз ми працюємо не покладаючи рук. З повагою, Мандри-клуб

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, вулиця Князів Коріатовичів, 1Б
Сайт: 
Телефони: 
+380676965189
Е-mail: 
info@mandry.club

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Мандри-клуб туристичний сайт

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/mandri-klub-turistichnii-sait
Нд, 07/02/2021 - 10:38 — Mandry.club
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми