Клининговая компания "МОЙДОДЫР"

КЛИНИНГОВАЯ КОМПАНИЯ "МОЙДОДЫР"

Клининговая компания «МОЙДОДИР» основана в 2003 году. С самого начала нашей работы мы преследовали цель максимального изучения и удовлетворения требований потребителя. Мы стремились быть надежным партнером, который заботится о создании положительного имиджа своих клиентов. И как результат – нам это удалось.

За несколько лет успешной работы на рынке услуг по уборке, Мы приобрели немалый опыт (2007 год – награждение почётным дипломом и медалью «Лидер отрасли»), имеем в наличии специальное оборудование и используем химические средства мировых лидеров KARCHER, AMWAY, HENKEL, P&G, обеспечивающие оперативную уборку и безукоризненную чистоту объектов недвижимости.

Мы обучены уборке в помещениях всех типов: бережной комплексной уборке в элитных домах (в том числе, химической очистке дорогих поверхностей мягкой мебели и ковровых покрытий), высотным работам (мойке окон, фасадов, витрин и рекламных вывесок), выведению механических и химических загрязнений в производственных помещениях, генеральной уборке складских и промышленных помещений крупних заводов, фабрик и даже сельскохозяйственных предприятий.

А так как клининговый бизнес в Украине стремительно развивается, руководство нашей компании пристально следит за повышением квалификации каждого работника. Слаженность работы всех сотрудников в любом режиме работы – результат четкой регламентации обязанностей, полномочий и ответственности в нашем коллективе.

Выбирая Нас для решения любых проблем, связанных с уборкой и поддержанием чистоты, вы выбираете команду молодых энергичных профессионалов, новейшие достижения в области индустрии чистоты, эффективные средства и современное оборудование!

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Гагарина, 17 офис 99
Телефони: 
(03849) 31594, (097) 0863068, (050) 0747200

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Клининговая компания "МОЙДОДЫР"

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/kliningovaya-kompaniya-moidodyr
Вт, 01/02/2011 - 22:15 — Ivanco_999
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми