Кам'янець-Подільський Центр Повітроплавання

Ви – романтик і Вам не вистачає екстріму? Ви – екстремал і Вам не вистачає романтики? Ви бажаєте побачити знайомі місця з нового ракурсу? Вам треба зробити вишуканий подарунок або відсвяткувати визначну подію? Відповідь одна – політ на повітряній кулі! Місто-легенда – Кам’янець-Подільський з радістю відкриє Вам свої таємниці з висоти пташиного польоту! Церкви й костьоли, старовинні мури і легендарна Фортеця, унікальний каньйон річки Смотрич, мальовничі околиці – на Вас чекає незабутнє видовище (отож не забудьте взяти у кошик фото- та відеоапаратуру). У кошу може перебувати від двох до чотирьох пасажирів, дату польоту Ви обираєте самостійно. Зв’язуйтесь з нами вже зараз і дізнавайтеся про подробиці.

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Уральська, 2
Сайт: 
Телефони: 
066 266 2717; 067 676 2717

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Кам'янець-Подільський Центр Повітроплавання

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/kamyanets-podilskii-tsentr-povitroplavannya-0
Вт, 09/03/2010 - 10:52 — Apostroff
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Вже ж один додали. Нащо ще один?

згоден - але не вдалося розташувати у двох розділах одночасно. якщо таке можно задмініструвати (те ж саме у Туризмі та Розвагах) - то на ваш розсуд зайве можна вбити ;-)

Щоб розмістити організацію в кількох розділах, потрібно вибрати кілька категорій при редагуванні.

Кілька категорій можна вибрати утримуючи натиснутою кнопку Ctrl.

Какая цена за полет?

телефонуйте 066 2662717

шановний Адмін!
той QR код, що відразу після оголошення, відповідає сторінці посилання, чи це зразок?

QR код містить посилання на сторінку каталогу на якій він розміщений, тобто на сторінку Кам'янець-Подільський Центр Повітроплавання

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми