Каменец-Подольский отель-гостиница-хостел "Пальмира"

На первой странице сайта - полная информация об услугах, которые предоставляются в Камянец-Подольском отеле-гостинице-хостеле "Пальмира". Эта страница носит название главной. Также всем посетителям сайта предоставляется возможность познакомиться ближе с уникальной историей древнего города Камянец-Подольский, а также сел, которые расположены вокруг него. Все это детально расписано во втором разделе сайта под названием История Города. Третий раздел сайта - Фестивали. В нем содержится вся свежайшая информация о всех прежстоящих интересных событиях, которые буду проводится в Камянце-Подольске. Два отдельных раздела сайта посвящены фотографиям. В одном из них - Фото отеля - Вы сможете просмотреть фотографии отеля, а в другом - насладится прекрасными авторскими фотографиями Старого города и его наиболее интересных объектов (например, Старая керпость). И, наконец, шестой, и последний раздел сайта "Контакты" информирует всех посетителей о том, каким образом можно связаться с администрацией отеля.

Отели Каменец-Подольский гостиницы в Каменец-Подольске Отели города Каменец-Подольский гостиницы Каменец-Подольский отели камянец-подольского Самые популярные гостиницы в Каменец-Подольске Отели города Камянец-Подольский гостиницы Камянце-Подольском гостиницы в Камянец-Подольский Отели в Каменец-Подольский каменец подольский гостиницы каменец подольский готелі гостиницы отели каменца подольского дешевые отели камянца подольского все отели камянец подольского Каменец-Подольский жилье посуточно камянец подольский квартиры квартира кам'янець-подільський житло подобово Kamyanets-Podolskiy Hotel Kamianets Podilskiy (Ukraine) hostel камянец хостел камянец подольский мотель

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, 30 років Перемоги, 2
Телефони: 
+380-67-168-14-03
Е-mail: 
hotelk-p@rambler.ru

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Каменец-Подольский отель-гостиница-хостел "Пальмира"

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/kamenets-podolskii-otel-gostinitsa-khostel-palmira
Пт, 01/07/2011 - 10:48 — Palmira
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

На сайті не працює перемикання мови :-(

Дякуємо! Уже виправили :)

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми