Грінас

«Грінас» - виробник дереворізального інструменту та обладнання. На всіх стадіях від проектування та виробництва до обслуговування задіяно жорсткий контроль якості. Високопрофесійний персонал, високотехнологічне обладнання, багатий досвід – це гарантія якості нашої продукції помножена на низькі строки виконання.
Асортимент продукції зможе задовольнити кожного, навіть дуже вибагливого клієнта. Крім продукції, що виробляється, та яку Ви зможете знайти в наших каталогах, ми завжди маємо можливість спроектувати та виготовити індивідуальні проекти обладнання та інструменту, згідно Вашим вимогам та потребам.
Крім проектування та виготовлення на професійному, високотехнологічному та якісному рівні дереворізального інструменту, ми пропонуємо послуги по виготовленню та впровадженню за Вашими ескізами, зразками та проектами інструмента, що буде працювати так, як хочете Ви та на тому обладнанні, що є у Вас.
Ми виконаємо гарантійний та післягарантійний супровід нашої продукції, а також її повсякчасне обслуговування.
«Грінас» пропонує розміщення Вашої реклами на власних сіті-лайтах у місті Кам’янці-Подільському. Наш досвід роботи дозволить швидко зорієнтуватися в численних видах зовнішньої реклами і вибрати найбільш ефективні місця та засоби розміщення.

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, вул., 1
Телефони: 
+380673822950

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Грінас

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/grinas
Пт, 02/07/2010 - 07:34 — grinas
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

мене цікавить ваша продукція.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми