Готель-ресторан "Дністровська рів'єра"

У готелі Дністровська рів'єра для гостей пропонують затишні кімнати, українську кухню, фінську та турецьку баню, екскурсії по Дністру і до Камянець-Подільського. Камянець-Подільський район с.Велика слобідка вул. Центральна, 45 моб.8097 3741255

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, вул. ЦЕНТРАЛЬНА, 45
Телефони: 
8097 3741255
Е-mail: 
ppkucher@ukr.net

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Готель-ресторан "Дністровська рів'єра"

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/gotel-restoran-dn-strovska-r-v-ra
Вт, 29/12/2009 - 16:16 — ppkucher@ukr.net
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Готель?Гараж!

Готель?Гараж!

Всі на Аквадром-2008 - http://info.kp.km.ua/content/view/271/39/

Всі на Аквадром-2008 - http://info.kp.km.ua/content/view/271/39/

Готель просто супер.Шикарна сауна,прекрасний банкетний зал.Празнувала там Новий рік 2009 ніколи не забуду.А Водохреще це вобще супер!!!!!!!!!!!!

супер відпочинок дуже чудо вий заклад гарне обслуговування

(ЮРА ТИ ПЛУГ) А ГОТЕЛЬ ДІЙСНО КЛАСНИЙ І ДУЖЕ СМАЧНА КУХНЯ

святкував день народженя супер!!!! кухня, обслуговування, чудові номери, з гарним виглядом на дністер, доречі помірні ціни. обовязково буду там ще!!!!!!! ДЯКУЮ!!!

Відпочивали вже двічі. Дуже задоволені!Спасибі за обслуговування всім, а особливо: Ірмі Юр"ївні, офіціантці Олі, бармену Аллі.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми