Event-агенція "Special Day" - організація свят

Івент (від англ. event – “подія”) – в українській мові це слово охоплює все, що стосується свята, будь-якої події, орієнтованої на розвагу людей.
Організація свят завжди пов'язана з великими клопотами. Event-агенція “Special day” допоможе Вам організувати будь-яке свято або влаштувати захоплюючий захід.
Якщо у Вас незабаром визначне дійство, яке б Ви хотіли запам'ятати на все життя, звертайтесь. У нас є безліч ідей! Дитячі свята, весілля, дні народження, корпоративні свята…І це далеко не весь спектр послуг, який еvent агенція “Special day” може Вам запропонувати.
Ми беремо нас себе всі турботи по організації та проведенні свята: написання сценарію, підбору ведучих, ресторану, аніматорів, музикантів, артистів, професійних DJ, танцювальних колективів, фото та відео послуги і т.д. Індивідуально підходимо до кожного заходу. Подібного свята, як у Вас не буде ні у кого!
Якщо ж Ви вирішите впоратись з організацією свят самостійно, то ми пропонуємо до Вашої уваги різноманітні послуги, які можна замовити окремо, так і комбінувати між собою.
Але якщо Ви не прагнете зануритись в атмосферу клопотів та приготувань, а бажаєте отримати уже готове свято “під ключ”, то ми візьмемо на себе цю важливу місію і наша команда кваліфікованих професіоналів зробить Ваше свято феєричним та незабутнім.

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Проспект Грушевського, 105
Телефони: 
(097) 87 11 331
Е-mail: 
b-v.yana@yandex.ru

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Event-агенція "Special Day" - організація свят

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/event-aghientsiia-special-day-orghanizatsiia-sviat
Чт, 20/11/2014 - 20:35 — Яна
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми