BAS - інтернет-магазин запчастин до сільгосптехніки у Кам'янець-Подільському

Bas.ua є провідним виробником запчастин для сільськогосподарської техніки. Завдяки офіційному інтернет-магазину Bas.ua для аграріїв доступний широкий вибір високоякісного обладнання та деталей для сільського господарства. Фірма допомагає розвивати ефективний агробізнес в Україні, надаючи доступ до передових технологій для фермерів. Бас-Агро підтримує сталий розвиток сільського господарства та збереження екологічної рівноваги, активно співпрацюючи з місцевими фермерами та державними органами. Фірма має широкий вибір запчастин для сільськогосподарської техніки, налічуючи понад 3650 найменувань для різних видів обладнання, таких як запчастини до сівалок, запчастини до ґрунтообробної техніки, запчастини до жниварок, запчастини для розкидачів добрив, а також комплектуючі вузли та механізми в зборі. Крім того, для оптових покупців є можливість замовити деталі за кресленнями. Bas.ua є дистриб'ютором сільськогосподарської техніки SUNFLORO та CANSA.

Відмінною рисою нашого продукту є маркування, яке допомагає ідентифікувати деталі власного виробницта, та нести гарантійні зобов’язання. Ми на 100% впевнені в якості нашої продукції, тому гарантія на неї складає 12 місяців (не розповсюджується на нормальний знос швидкозношуваних деталей). Окрім фізичних характеристик, велику увагу приділяємо товарному вигляду та зовнішній обробці деталей, тому гарантуємо якість запчастин до сільгосптехніки на рівні оригіналу.

Дивіться цікаві відео на каналі про сільгосп запчастини - https://www.youtube.com/@silgosp_zapchastyny/videos

Маємо замкнутий цикл виробництва: лазерна порізка металу, ЧПУ токарно-фрезерна група, зубонарізні роботи, ЧПУ гнуття, порошкове фарбування, що дозволяє надавати нашим партнерам оптимальні ціни. Редукторна група (шестерні, вал-шестерні) турецького виробництва виготовлена на лініях, які забезпечують комплектуючими конвеєри багатьох європейських виробників жниварок, має якість оригіналу. Також маємо можливість виготовляти нестандартні металоконструкції для агробізнесу.

То ж, якщо бажаєте купити запчастини до сільгосптехніки, то ми маємо для Вас чудову пропозицію.

+38 (067) 470-35-44
bas.ua - запчастини до сільгосптехніки.
https://bas.ua/posts/category/news - новини сільгосптехніки.
office@bas-agro.com.ua

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, проспект Грушевського, 46
Сайт: 
Телефони: 
+38 (067) 470-35-44

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

BAS - інтернет-магазин запчастин до сільгосптехніки у Кам'янець-Подільському

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/bas-intierniet-maghazin-zapchastin-do-sil-ghosptiekhniki-u-kamianiets-podil-s-komu
Вт, 30/05/2023 - 14:59 — bas.ua
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми