АКВА САНА

Доставка питної води.

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, вул. РУДАНСЬКОГО, 11
Телефони: 
8(03849)174 80964411000

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

АКВА САНА

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/akva-sana
Вт, 29/12/2009 - 16:16 — Гість
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

А что собственно за вода? Из какого источника? Какие гарантии ее качества? Насколько она очищена?

Дуже смачна вода і доступна ціна!Я задоволена!

Смачна - це ще не показник... Вода має бути безпечною. Яка в неї система очистки?

Кристально-чистая питьевая вода».

Ее особенность в том, что это маломинерализированная вода с наивысшей степенью очистки, полученная путем обратного осмоса и озоновой стерилизации на уникальном оборудовании компании «Аква-Сана», США.
Мы используем лучшие современные обратноосматические (очистка воды на молекулярном уровне) технологии и технологии озоновой стерилизации.
Почему маломинерализованная, а не артезианская либо родниковая вода?
В наше время человек потребляет продукты питания, насыщенные минералами, поэтому вода не должна добавлять ненужные организму минералы, а должна помогать вымывать их излишки из организма во избежание отложения солей и минералов на наших суставах, в наших сосудах, наших печени и почках. За полгода ежедневного употребления нашего продукта вы забудете о болях в суставах и пояснице, почувствуете, как изменилась работа печени и почек, вода поможет вам привести в норму обмен веществ вашего организма.

.....:) Серьезная фирма !!!! Нет стационарного телефона , ссылки на сайт и.тд.
Короче сами разливаем.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми