Магазин роботов "Робототехника Украина"

Коротко из пережитого нашей фирмы. Наше активное дело мы начали еще с 2010 года. Начинали с одного физического магазина в столице страны и одного онлайн представительства в интернете. С того времени прошло много лет, и вот сейчас мы имеем не только webсайт в интернете, но и ряд площадей и сеть шоу румов по Украине. Есть склад и в вашем городе. Что именно мы предлагаем. Мы продвигаем автоматические устройства и дроны. Это позволяет нам быть экспертами в этих товарах, а покупателям быть уверенными, что наше предприятие понимает в том что мы предлагаем. Мы не предлагаем недорогие не выполняющие свою функцию изделия, и это предоставляет нашей фирме работать лишь с доброкачественной техникой, которая исполняет свою работу. Наша организация торгует автоматикой для домашнего использования для выполнения задач, как в помещении, так и снаружи. Продаем всевозможные робототехнические конструкторы для получения знаний для студентов или взрослых электронике. Демонстрируем коптеры от устройств для развлечения для детей до гексакоптеров для любительской аэросъемки. Квадрокоптеры, которые мы продаем в нашей организации, поставляются с заводской гарантией. Консультанты нашей компании помогут сделать всем покупателям неспонтанный выбор при приобретении нужного передового и hitech устройства. Пишите. Наша организация создана для вас.

Адреса:
Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Северная, 100, оф. 3
Телефони: 
+38096-000-43-06, +38066-096-50-56

Каталог підприємств та організацій Кам'янця-Подільського

http://catalog.kp.km.ua

Магазин роботов "Робототехника Украина"

http://catalog.kp.km.ua/institutions/show/maghazin-robotov-robototiekhnika-ukraina
Пт, 28/04/2017 - 10:38 — Артем Кук
QR код - двовимірний штрих-код, який дозволяє швидко просканувати його камерою і відкрити веб-сайт з інформацією про компанію.

Останні коментарі

Читайте більше у безкоштовному посібнику експерта компанії Logic Land Д. Поліщука - "Секрети та підводні камені комунального білінгу" - http://abonent.logicland.com.ua

Ми завжди раді Вам!

як замовити весільний коровай

Непогано, є навіть віники дубові!

Якщо Вам знадобляться клінінгові послуги в м. Кам'янець-Подільський, звертайтесь до нас. Ви отримаєте чудову нагоду уже через декілька годин насолодитися ідеальною чистотою замовленого приміщення, яким би брудним, великим та недоступним воно не було. Нас обирають щодня, тому що “Універсальному прибиральнику” під силу робота будь-якої складності у будь-якому регіоні у будь-який час. Чекаємо на Ваші дзвінки!

В аптеку-супермаркет по Грушевського я більше ніколи не зайду, тому що там працюють хами. Налетіли на мене через те, що я заїхала туди каляскою, обізвали істерикою. Хоча ніяких попереджень про те, що не можна каляскою заїжати, і є вистроєний заїзд, про який працівники навіть і не знають. Я ж не залишу дитину на вулиці!!! Я тільки можу порекомендувати молодим мамам ОБХОДИТИ ЦЮ АПТЕКУ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!

schukaju vesilnu suknju dlja donke

Ні, не Кам'янець-Подільський ))) м. Черніцвці, пр. Незалежності, 121а
Наша клініка знаходиться в м. Чернівці, і ми запрошуємо мешканців міста Кам'янець-Подільський, завітати до клініки Оксфорд Медікал - Чернівці, та скористатися її послугами.
Ми гарантуємо високу якість лікування, оскільки основою нашої клініки є наявність необхідного новітнього діагностичного обладнання, оснащеного маніпуляційного кабінету і головне - висококваліфікованих фахівців.
Також беремо до уваги те, що це достатня відстань між нашими містами, тому в інтересах наших клієнтів, за домовленістю можемо повертати кошти витрачені на дорогу за наявності білетів. Звісно, ми також враховуємо і те, що клієнтами нашої клініки є і люди похилого віку, і ветерани, а також багатодітні матері. Тому такі випадки ми також розглядаємо і маємо можливість надавати знижки.
Запис по телефонам (0372) 55-01-02
(050) 988 11 56
(098) 670 61 37
Якщо у Вас виникають питання, також звертайтеся за цими номерами, та наш персонал, з задоволення надасть відповіді!

Кам'янець-Подільський?

Завітайте до нас і ми допоможемо Вам вирішити Ваші проблеми